Privatumo politika


Privatumo politika www.jamieson.lt interneto svetainės lankytojams

Čia galite sužinoti, kokią informaciją apie Jus renkame, kai lankotės www.jamieson.lt interneto svetainėje, ką su šia informacija darome ir kam perduodame. Taip pat čia rasite svarbios informacijos apie Jūsų teises, susijusias su Jūsų duomenų tvarkymu.

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra uždaroji akcinė bendrovė „LIMEDIKA”, įm. kodas 134056779, veiklos ir būveinės adresas – Erdvės g. 2, Ramučiai, Kauno r. sav., tel. Nr. +370 37 321199, el. paštas limedika@limedika.lt.

Su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu galite susisiekti tel. +370 37 200429, arba el. paštu duomenuapsauga@vaistine.lt.

Kokią informaciją apie Jus renkame ir kam ją naudojame?

Statistiniai duomenys apie naršymą svetainėje
Mes nuolat tobuliname interneto svetainę ir siekiame, kad naudotis mūsų svetaine www.jamieson.lt būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Tam turime žinoti, kokia informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kurių miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai prisijungia, kokią naršyklę naudoja, kokiu svetainės turiniu domisi, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma ir pan.

Šią informaciją renkame naudodami Google Analytics įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti kaip svetainės lankytojai naudojasi svetaine. Daugiau apie Google Analytics ir informaciją, kurią šie įrankiai leidžia rinkti, galite sužinoti čia – 

Šią informaciją renkame naudodami Google Analytics įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti kaip svetainės lankytojai naudojasi svetaine. Daugiau apie Google Analytics ir informaciją, kurią šie įrankiai leidžia rinkti,galite sužinoti šiame-straipsnyje.

Jeigu pageidaujate, kad Google Analytics įrankiai nefiksuotų informacijos apie jūsų naršymą internete, galite panaudoti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį.

Teisinis pagrindas tvarkyti minėtą informaciją – mūsų teisėti interesai gerinti svetainės www.jamieson.lt veikimą ir mūsų komercinės informacijos pasiekiamumą.

Slapukai
Kad ši svetainė tinkamai veiktų, į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamas slapukais. Tą patį daro dauguma interneto svetainių.

Kas yra slapukai?
Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė joje apsilankius išsaugo jūsų įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Slapukai, naudojami statistikos tikslais, įdiegiami, jeigu Jūs iššokančiame svetainės lange sutinkate su jų naudojimu.

Kam naudojame slapukus?
Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad:

– atpažintų, ar svetainėje naršo tas pats lankytojas, kuris jau buvo apsilankęs;

– įsimintų jūsų pasirinktą svetainės kalbą;

– nustatytų, ar Jūsų sutikote, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų įrenginiuose;

– fiksuotų statistiką apie svetainės lankomumą.

Slapukų naudojimo teisinis pagrindas yra mūsų teisėtas interesas užtikrinti tinkamą svetainės funkcionalumą, o kai davėte sutikimą dėl slapukų naudojimo statistiniais tikslais – Jūsų sutikimas.

Kaip kontroliuoti slapukus?
Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnės informacijos pateikiama adresu aboutcookies.org. Galite ištrinti visus Jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi Jūsų įrenginyje. Tačiau informuojame, kad tokiu atveju Jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Jeigu pageidaujate, kad Google Analytics įrankiai neįrašytų slapukų, galite panaudoti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį.

Pateiktų kreipimųsi duomenys

Mūsų interneto svetainės skiltyje „Kur įsigyti?“ turite galimybę pateikti savo prašymus, pastebėjimus, nuomonę, paklausimus (toliau – kreipimaisi), užpildydami formą „Susisiekite“.

Į mūsų darbuotojus taip pat galite kreiptis svetainėje nurodytais el. pašto adresais.

Jūsų kreipimesi nurodytus asmens duomenis (vardas, pavardė, elektroninis paštas, kreipimesi nurodyta informacija) naudosime tam, kad galėtume suteikti Jums reikiamą informaciją ir atsakyti į Jūsų klausimus. Kreipimųsi duomenis taip pat analizuosime siekdami atsižvelgti į teikiamą nuomonę bei pasiūlymus ir pagerinti mūsų paslaugų kokybę.

Teisinis pagrindas tvarkyti šiuos duomenis – mūsų teisėti interesai sudaryti galimybe svetainės lankytojams lengviau susisiekti, taip pat sužinoti bei vertinti svetainės lankytojų atsiliepimus bei pastebėjimus.

Kam ir kodėl perduodame Jūsų informaciją?

Jūsų duomenis gali peržiūrėti:

– UAB „Limedika“ darbuotojai ir interneto svetainės turinio valdymo sistemos ir svetainės talpinimo paslaugų teikėjas tiek, kiek tai reikalinga minėtos svetainės veikimui ir turinio valdymui užtikrinti;

– Interneto svetainės analitikos paslaugų teikėjas Google LLC, kiek tai būtina svetainės duomenų analitikos tikslais. Šis partneris taip pat turi prieigą prie slapukų, naudojamų statistikos rinkimo tikslais. Google LLC veikia JAV. Statistinė informacija teikiama į JAV ES-JAV privatumo skydo pagrindu. Google LLC yra įrašyta į ES-JAV privatumo skydo dalyvių sąrašą.

– UAB „Limedika“ darbuotojai, nagrinėjantys asmenų kreipimusis.

Pažymime, kad Jūsų duomenis visada laikome saugiai ir reikalaujame, kad tai užtikrintų visi mūsų partneriai ir paslaugų teikėjai.

Jokiais atvejais Jūsų duomenų neparduodame.

Kiek laiko saugome Jūsų informaciją?

Statistinė Google Analytics informacija paprastai naudojama iki 2 metų.

Reiškiant kreipimusis Jūsų pateiktus duomenis tvarkysime tol, kol įvertinsime Jūsų kreipimąsi. Po to duomenis perkelsime į el. pašto archyvą 10 metų.

Kaip galite susipažinti su savo duomenimis?

Jei norėtumėte sužinoti, kokius duomenis esame apie Jus surinkę, galite kreiptis į mus šiuo el. paštu: limedika@limedika.lt. Šiuo adresu taip pat galite kreiptis prašydami duomenis ištaisyti, ištrinti, apriboti duomenų tvarkymą, atšaukti duotus sutikimus, nesutikti su duomenų tvarkymu remiantis mūsų teisėtu interesu, nesutikti su duomenų tvarkymu tiesioginės rinkodaros tikslais, jei taikoma, įgyvendinti teisę į duomenų perkeliamumą.

Taip pat galite kreiptis į mūsų duomenų apsaugos pareigūną tel. +370 37 200429, arba el. paštu duomenuapsauga@vaistine.lt.

Kur kreiptis dėl teisių pažeidimo?

Jei manote, kad Jūsų teisės į privatumą buvo pažeistos, galite pateikti skundą Valstybinei asmens duomenų inspekcijai, A. Juozapavičiaus g. 6, 09310 Vilnius, tel. (8 5) 271 2804, 279 1445, faks. (8 5) 261 9494, el. paštas ada@ada.lt.