Apie kompaniją

„Jamieson“ išskirtinumas

Kodėl darome tai, ką darome?

Bendrovėje „Jamieson“, maisto papildų bendrovėje Nr. 1 Kanadoje, pirmenybę teikiame darydami tai, kas geriausia ir mūsų klientams, ir produkcijos vartotojams, tiek Kanadoje, tiek už jos ribų.

Mes siekiame užtikrinti, jog visi mūsų klientai turėtų naujausią informaciją, susijusią su mūsų produktų paketu, rinkos tendencijomis, inovatyviais ingredientais bei kokybės užtikrinimo procesais tam, kad rūpindamiesi savo sveikata, vartotojai galėtų teisingai pasirinkti.

Mūsų „360 Pure“ pažadas

„Jamieson“ taiko laiko patikrintą testavimo protokolą – „360 Pure“ (liet. „360 tikras“) – populiarią rinkoje programą, užtikrinančią, jog „Jamieson“ bendrovė prekiauja tik saugiais bei aukštos kokybės produktais. „360 Pure“ žymą rasite ant kiekvieno mūsų gaminamo produkto, tiek Kanados, tiek tarptautinėse rinkose. Mūsų „360 Pure“ programa apima visus kokybės, efektyvumo, gamybos bei testavimo aspektus.

„360 Pure“ gamybos procesas

360 tikra Kokybė

Visoms žaliavoms taikoma atsekamumo sistema, jos tikrinamos ir kontroliuojamos pasitelkus griežtą priežiūros grandinę. Kiekviena sudedamoji dalis, prieš ją sertifikuojant ir įtraukiant į produktą, yra tikrinama dėl alergenų, veiksmingumo, priemaišų / grynumo bei papildomų medžiagų. Iš esmės kiekvieną sudedamąją dalį galima atsekti iki jos patekimo į „Jamieson“ gamyklą dienos bei partijos, kurioje ji buvo panaudota.

360 tikras Veiksmingumas

„Jamieson“ gamybos procesai buvo sudaryti taip, kad išlaikytų produkto veiksmingumą ir grynumą. Veiksmingumas iki tinkamumo vartoti termino pabaigos ir toliau tikrinamas pagal patikimą stabilumo programą, į kurią įeina daug atliekamų tyrimų. Visa tai – siekiant užtikrinti, kad „Jamieson“ prekės ženklu būtų pažymėti tik veiksmingi produktai.

360 tikra Gamyba

„Jamieson“ infrastruktūra suprojektuota siekiant kontroliuoti oro srautą, išvengti kryžminės taršos ir tausoti aplinką. Įranga reguliariai valoma ir kalibruojama siekiant užtikrinti gamybos tikslumą. Partijos rūpestingai kontroliuojamos, todėl produktai yra švarūs, efektyvūs ir aukštos kokybės.

360 tikras Testavimas

Visi produktai tikrinami kiekviename gamybos etape: žaliavos, nefasuoti produktai, pakuotės komponentai ir užbaigti produktai. Žaliavos ir užbaigti produktai įprastai tikrinami dėl mikroorganizmų, sunkiųjų metalų ir pesticidų, siekiant užtikrinti, kad neviršijamos ribos, todėl juos saugu vartoti. Investuodama į „aukso standarto“ analizės įrenginius ir programinę įrangą, „Jamieson“ gali greičiau ir tiksliau atlikti daugybę bandymų, užtikrinant greitą produktų pateikimą rinkai ir aukščiausius įmanomus kokybės standartus parduotuvių lentynose.

„TRU-ID®“ DNR bandymai

Siekiant užtikrinti prekės ženklo vientisumą ir tikslumą, „Jamieson“ pasitelkia papildomą trečiąją šalį. „TRU-ID®“ yra nepriklausoma DNR sertifikavimo programa, kurią sukūrė Kanados Gvelfo universitetas. Joje taikoma DNR technologija, siekiant patikrinti aktyviąsias augalinių ir probiotinių maisto papildų sudedamąsias dalis pagal patvirtintus standartus, taip patvirtinant jų autentiškumą.

 • „TRU-ID®“ sertifikavimo programoje naudojami specialiai sukurti statistiniai įrankiai ir identifikavimo matrica, kurią sudaro daugiau kaip 45 000 rūšių ir daugiau kaip 180 000 DNR sekų bei skaičiavimų.
 • Siekiant išlaikyti aukštus standartus, kurie užtikrina, kad natūralios sudedamosios dalys išliktų autentiškos ir grynos, sertifikavimo procesas reguliariai peržiūrimas.
 • „TRU-ID®“ sertifikavimo ženklas registruotas daugiau kaip 28 šalyse. Bendrovė „Jamieson“, anksti pradėjusi naudoti šią pažangią sertifikavimo programą, padeda siekti geresnių pramonės standartų bei skatina pasitikėti „Jamieson“ prekės ženklu.

Aukšti „Jamieson“ standartai atitinka PASAULINIUS REGLAMENTUS

Mūsų naudojami procesai yra tokie tikslūs, jog mums buvo suteiktas leidimas platinti savo gaminius vienose iš griežčiausiai reglamentuojamų valstybių: Kanadoje ir Australijoje.

 • „Health Canada“ Grupinė licencija bei Vaisto įvedimo licencija
 • „Australian Therapeutic Goods Administration“ leidimas
 • Bendrai mūsų bendrovė atitinka daugiau nei 40-ties šalių reglamentavimo agentūrų reikalavimus bei visus vietinius ir tarptautinius aplinkosaugos reglamentus.
 • „Jamieson“ taip pat laikosi reguliaraus patikrinimų grafiko, įskaitant pakartotinius kas du metus atliekamus „Health Canada“ vaistų patikrinimus bei dažnus CFIA (angl. Canadian Food Inspection Agency) patikrinimus, įskaitant sėkmingą Saudi FDA (SFDA) atliktą patikrinimą.
 • 2016 m. mūsų Rode esančiame padalinyje iš viso buvo atlikta 11 sėkmingų auditų, paminint keletą tarptautiniu mastu pripažintų institucijų: „Health Canada“, SGS, NSF, UL, „Teva“, „Alcon“, DSM, UNICEF, „IFANCA“ (angl. Islamic Food and Nutrition Council of America).

Mūsų kontrolės komanda ypač stipri – vien praėjusiais metais ji įregistravo daugiau nei 7000 vartotojų užklausų, o „Health Canada“ institucijoje užregistravo daugiau nei 100 produktų numerių bei patikrino beveik 1000 „Jamieson“ produktų etikečių vietinėje bei tarptautinėje verslo rinkoje, patvirtindama reglamentų laikymąsi visose šalyse, kiekvienoje produktų kategorijoje.

Inovacijų lyderiai: mūsų tyrimų ir plėtros komanda sukūrė daugiau nei 1600 formulių, kurias priderins kiekvienai rinkai, tam, kad galėtų pasiūlyti jums tinkamiausius medžiagų derinius, atitinkančius jūsų, vartotojų, poreikius.

Vartotojų pasitikėjimas yra mūsų pagrindinis principas ir mūsų verslo pagrindas jau beveik 100 metų! „Jamieson“ atsidavimas kokybei, veiksmingumui bei saugumui leido mums užsitikrinti patikimo prekės ženklo Kanadoje poziciją. Kiekvienas mūsų komandos narys šį įsipareigojimą vertina rimtai ir yra pasiryžęs išlaikyti jūsų pasitikėjimą, mūsų bendrovei ir toliau augant, atsinaujinant bei vystantis, siekiant dar geriau atitikti mūsų klientų ir produktų vartotojų poreikius tiek Kanadoje, tiek už jos ribų.

„Sustainably Sourced™“

„Jamieson“ siekia rūpintis sveikata nekenkiant planetai ir vandenynams. Tvariai išgaudami visuose „Jamieson Omega“ produktuose naudojamus žuvų taukus, padedame apsaugoti ir išsaugoti savo aplinką atieties kartoms bei užtikrinti joms neužterštus ir gyvybės pilnus vandenynus.
Mūsų „Sustainably Sourced™“ sertifikatas garantuoja, kad pasirinkote visapusiškai tvarų „Omega“ produktą.

„Jamieson“ „Sustainably Sourced™“ sertifikatas pažada

Reguliuojama žvejybos valdyba

„Jamieson“ kruopšciai parenka žuvų taukus iš pardavėjų visame pasaulyje, kurie vadovaujasi žuvų ištekliams apsaugoti skirtomis praktikomis, procedūromis ir įranga. Mūsų tiekėjai kruopščiai parinkti pagal įvairius standartinius reikalavimus, skirtus įgyvendinti priegaudos prevencijos strategijas ir apsaugoti jūrų gyvūniją, įskaitant tvariai veiklai – nuo žuvininkystės iki apdorojimo, išteklių įvairinimo, tvarių žuvų išteklių – keliamus reikalavimus.

Buveinių ir aplinkos apsauga

„Jamieson“ siekia rūpintis žmonių sveikata visame pasaulyje, nekenkiant žemės gamtiniams ištekliams. Mūsų pareiga – saugoti ir išsaugoti aplinką ateities kartoms bei užtikrinti neužterštus vandenynus. Užtikriname, kad mūsų produktuose naudojami žūvų taukai tiekiami tiekejų, kurie naudoja ekologiskas priemones, skatinančias išsaugoti buveines, užkirsti kelią taršai, apsaugoti mūsų žmones ir aplinką. Šias priemones apima: tinkamą atliekų tvarkymą, jūros dugno apsaugą, bendro išmetamo anglies dioksido kiekio sumažinimą, socialinę atskaitomybę ir kt.

Grynumas garantuotas

lšsamus mūsų įgyvendinamas ingredientų ir tiekėjų pasirinkimo procesas užtikrina, kad kiekviename gaminamame produkte būtų naudojami tik geriausi ingredientai iš aukštos kokybės išteklių ir pardavėjų. ,,Jamieson“ siekia ne tik apsaugoti savo klientus, bet ir užtikrinti, kad kiekviena žaliava yra būtent tokia, kokia turi būti, ir joje nėra nieko, ko neturi būti. Mūsų ,,360 Pure“ pažadas apima šiuos procesus – maišymą, identifikavimą, teršalų, grynumo ir mikro bandymą. Mūsų žaliavos tiekiamos iš aukštos kokybės pramonės pardavėjų. Prieš mūsų pasaulinės klasės kokybės komandai duodant žalią šviesą, mūsų tiekėjai turi būti peržiūrimi ar patvirtinami kelis kartus. Patvirtinti tiekėjai įtraukiami į tiekėjų patvirtinimo programą, kurią nuolat stebi ir valdo mūsų kokybės komanda. Taip pat reguliariai bendradarbiaujame su savo tiekėjais, siekdami užtikrinti, kad kiekviena tiekiama partija atitiktų mūsų kokybės standartus. Kruopščiai išbandomos ne tik mūsų žaliavos, bet ir kiekviena žaliavų ir gatavo produkto partija. Kiekvienas mūsų proceso etapas apima laboratorinius tyrimus, taip pat patikrinimus viso proceso metu, naudojant įvairias mokslines technologijas bei siekiant garantuoti mūsų produktų stiprumą, grynumą ir saugumą. Tiriame įvairius teršalus, tokius kaip oksidaciniai analitai, pesticidų likučiai, sunkieji metalai, PCB+ dioksinai ir daugybė kitų mikrobinių tersalų. Mūsų klientų saugumas mums visada yra svarbiausias. Sukūreme savo bandymų procedūras ir procesus, kad galėtume garantuoti, jog kiekviena mūsų klientams parduodama partija atitinka ne tik pramonės, bet ir ,,Jamieson“ kokybės standartus.

Patvirtinta atskaitomybės ir atsakomybės praktika

Esame atsakingi už mūsų produktuose naudojamus žuvų taukus, nes vadovaujamės trečiųjų šalių sertifikavimo įstaigomis ir vyriausybės standartais, ne tik savo ,,360 Pure“ pažadu. Mūsų pasirinkti taukai turi atitikti (bent jau) vyriausybės reglamentus ir tam tikros šalies rekomendacijas, taip pat papildomus sertifikatus. Mūsų pasirinktus sertifikatus pripažįsta tarptautinės sertifikavimo įstaigos. Mums svarbi mūsų partnerystė su pasaulinės atitikties iki 2025 m. siekiančiais tiekėjais. Siekdami taikyti aukštesnius reguliavimo reikalavimus, mūsų tiekėjai taip pat atitinka vidinių gairių standartą, susijusi su tvarumu, kokybe ir poveikiu aplinkai. Garantuojame, kad visi produktai, turintys ,,Sustainably Sourced ™“ sertifikatą, atitinka, viršija arba siekia atitikti individualius tarptautinius pramonės standartus, tokius kaip GOED, USP, NSF, IFOS, MSC ir FOS.

ĮSIPAREIGOJAME BŪTI SOCIALIAI ATSAKINGI

bendrovės vizija

Mūsų bendrovės vizija – gerinti pasaulio sveikatą ir sveikatingumą. Remiamės šiomis 6 esminėmis vertybėmis.

SĄŽININGUMAS

 • Elgiamės teisingai net kai tai ir nėra lengva
 • Visuomet elgiamės kukliai
 • Drąsiai giname ir palaikome skirtingą paveldą, tradicijas, patirtis, įsitikinimus ir stilius
 • Leidžiame sau būti pažeidžiamiems, pripažįstame klaidas, mokomės iš jų ir dirbame toliau

SKAIDRUMAS

 • Bendraujame pagarbiai, nuoširdžiai, tiesiogiai ir laiku
 • Aktyviai ieškome įvairių idėjų ir teikiame tikrą grįžtamąjį ryšį siekdami tobulėjimo ir plėtros
 • Konstruktyviai dalijamės ir gerbiame vienas kito nuomonę bei idėjas, kad visuose lygiuose priimtumėte protingus sprendimus
 • Skatiname skirtingus požiūrius ir produktyvius debatus, siekdami priimti geriausius sprendimus

DARBAS

 • Konstruktyviai keliame sau ir kitiems iššūkius siekdami norimų rezultatų
 • Demonstruojame abipusę pagarbą, įkvepiame pasitikėjimo ir skatiname lygybę su kolegomis bei partneriais
 • Bendradarbiaujame siekdami bendrų tikslų ir vizijos su visais asmenimis, lygiais, funkcijomis ir vietomis kaip viena bendrovė
 • Pripažįstame, džiaugiamės ir vertiname vienas kito skirtumus, stilius ir indėlius kaip didžiausias savo stiprybes
 • Vadovaujame turėdami aistrą nugalėti kartu

ATSKAITINGUMAS

 • Prisiimame atsakomybę ir didžiuojamės viskuo, ką darome
 • Esame nusiteikę veikti
 • Keliame status quo iššūkius, nuolat siekiame tobulėti
 • Šaliname kliūtis ir stereotipus siekdami įgalinti kitus ir pasiekti savo tikslus
 • Atsakome už aplinkos be diskriminacijos rasiniu, lyties, seksualinės orientacijos ir kitokiu pagrindu kūrimą bei skatinimą

VERSLUMAS

 • Galime siekti galimybių, kurios turės didelį poveikį
 • Mūsų smalsumas verčia mus ieškoti geresnių būdų pasiekti savo tikslus
 • Esame aktyvūs, priimame pokyčius ir ištveriame visas bėdas
 • Rodome iniciatyvą ir apskaičiuotai prisiimame riziką

DĖMESYS Į IŠORĘ

 • Stengiamės negailėti pastangų darbui su bendruomene ir klientais bei vartotojais
 • Nuolat siekiame galimybių atsižvelgdami į savo verslą, klientus, vartotojus, vyriausybę, aplinką, technologiją, konkurenciją bei tiekėjus
 • Puoselėjame pozityvų bendradarbiavimą su išoriniais partneriais, skatinančiais skirtingą ir integracinę aplinką

Aplinka

Tikime, kad mūsų tikslas natūraliais būdais pagerinti pasaulinę sveikatą ir sveikatingumą yra susijęs su aplinka, kurioje gyvename. Todėl savo veikloje puoselėjame verslo praktiką, kuri gali išsaugoti ir sustiprinti mūsų natūralią aplinką.

Toliau rasite mūsų naujausias ir dabartines aplinkos saugojimo tendencijas.

PAKUOTĖS

„Jamieson“ prekės ženklo pakuotės dažniausiai apima 100 % perdirbamus butelius, kartono pakelius ir dangtelius. Nuolat ieškome būdų užtikrinti, kad pakuotes renkamės kaip galima atsakingiau. Kai kurios iš paskutinių iniciatyvų:

 • Susitraukiančių plėvelių nebenaudojimas prekės ženklo produktų pakuotėse (įgyvendinta)
 • Bendradarbiavimas su sutartiniais klientais siekiant nutraukti susitraukiančių plėvelių naudojimą jų produktuose (tebeįgyvendinama)
 • Antrinių pakuočių, tokių kaip kartoniniai pakeliai, naudojimo sumažinimo ir nutraukimo būdų paieška (tebeįgyvendinama)
 • Bendradarbiavimas su mažmenininkais siekiant sumažinti pakuočių naudojimą ir rinktis mažiau aplinkai kenksmingas pakuotes (tebeįgyvendinama)
 • Kai kuriuose etikečių ir sulankstomų kartoninių pakelių reikalavimuose pereinama nuo tradicinio fleksografinio spausdinimo UV rašalu prie skaitmeninio spausdinimo. Skaitmeninis spausdinimas žymiai sumažina atliekų kiekį, nes reikia mažiau paruošiamųjų medžiagų ir nebereikia spausdinti plokštelių. Taip pat nebelieka poreikio spausdinti didesnio tiražo, kad būtų patenkinti mažiausi užsakymų kiekiai (įgyvendinta).
 • Įvairių padėklų formatų ir dėklų pakuočių tyrinėjimas, siekiant maksimaliai padidinti padėklų naudojimą sykiu sumažinant kelionių ir dujų paskirstymą bei poveikį aplinkai (tebeįgyvendinama).

Gamyba

2011 m. ant mūsų pagrindinės gamyklos Vindzore stogo įrengėme saulės kolektorius. Iki šiol jais kompensavome tiek išmetamo anglies dvideginio kiekio, kokiam perdirbti reikėtų pasodinti daugiau kaip 100 000 medžių.

Produktų formulės taip pat gali turėti įtakos aplinkai. Štai keletas būdų, kaip rinkdamiesi tam tikras produktų sudedamąsias dalis mažiname savo poveikį aplinkai:

 • Renkantis pardavėjus ir tiekėjus, pirmenybė teikiama tiems, kurie įrodė aplinkosaugos principus ir turi nustatytą atliekų mažinimo ar kitokių aplinkos tausojimo pastangų politiką.
 • Prisiimame atsakomybę už savo produktuose naudojamus žuvų taukus, nes remiamės trečiųjų šalių sertifikavimo įstaigų ir vyriausybės standartais, be to taikome „360 Pure“ (liet. „360 tikras“) pažadą. Ieškodami žuvų taukų tiekėjų, renkamės tuos, kurie atitinka, viršija arba siekia atskirų tarptautinių pramonės standartų, tokių kaip GOED, USP, NSF, IFOS ir FOS.
 • Kurdami produktus, kurių sudėtyje yra pluošto gumos, pasirinkome „Inavea ™“ šaltinį dėl jo unikalaus tvarumo įsipareigojimo. Šis gamintojas dalyvavo tvarios plėtros projektuose ir yra susijęs su Prancūzijos NVO „SOS SAHEL“ bei jos partneriais.
  Šiuo novatorišku ir bendradarbiavimu pagrįstu požiūriu deriname ekonominį ir socialinį vietos gyventojų vystymąsi su aplinkos apsauga siekdami išvengti miškų kirtimo.

ATLIEKŲ IR VANDENS TVARKYMAS

Ir toliau ieškome visų galimybių sumažinti atliekų kiekį, tausoti vandenį ir sumažinti poveikį aplinkai. Keletas to pavyzdžių visose mūsų Vindzoro patalpose:

 • Nuolatinis dalyvavimas priežiūros tarnybose (CSSA ir EEQ) siekiant padengti nacionalines perdirbimo išlaidas
 • Naujas biurų pastatas pastatytas be medienos
 • Apšvietimas gamybos ir biuro patalpose pakeistas didelio efektyvumo šviesos diodų apšvietimu
 • Sumažintas suslėgto oro suvartojimas dėl naujos įrangos pirkimo ir esamos įrangos tobulinimo
 • Per metus perdirbama maždaug 566 083 kg metalinių statinių, plastikinių statinių, pluošto statinių, popieriaus ir kartono
 • Kasmet perdirbama maždaug 41 513 kg padėklų
 • Maždaug 35 000 kg alyvos atliekų kasmet siunčiama perdirbti į biokurą
 • Kai tik įmanoma, naudojame daugkartinius komponentus (nerūdijančius vamzdelius ir kt.), o ne vienkartinius vamzdelius ar jungtis
 • Papildomos šiukšliadėžės, skirtos perdirbti visus butelius, kurie gali būti pažeisti arba naudojami gaminio bandymams atlikti

Biurai

Turime 7 biurus Kanadoje, tad darome viską, kad būtume kuo atsakingesni:

 • Pakeitėme visus vienkartinius indus ir stalo įrankius mūsų Misisaugos biure į daugkartinio naudojimo indus bei įrankius. Tiekdami maitinimą per susitikimus nebenaudojame vienkartinių stalo įrankių ir lėkščių. Kai būtini vienkartiniai valgomieji reikmenys, reikalaujame, kad jie būtų kompostuojami.
 • Misisaugos biure įgyvendinome perdirbimo programą pastatydami naujas šiukšliadėžės, pradėdami kompostuoti ir pateikdami kompostavimo instrukcijas.
 • Misisaugos biure vienkartinius vandens butelius pakeitėme į vandens aušintuvą, o visus darbuotojus aprūpinome daugkartiniais vandens buteliais.
 • Naudojame mažiau spausdintuvo dažų / kasečių ir spausdinimo popieriaus Misisaugos biure ir namų biuruose. Per pastaruosius 10 mėnesių užsisakėme tik 24 popieriaus stopas (2 dėžėmis mažiau nei praėjusiais metais).
 • Mažiau spausdiname, tad ir mažiau popieriaus sunaikiname. Dokumentų paėmimo sunaikinimui paslaugą dabar užsisakome kas 8 savaites, o ne kas 4 savaites.
 • Skarboro biuruose vykdėme išsamią perdirbimo programą (6–7 skirtingos šiukšliadėžės skirtingoms perdirbimo medžiagoms, popierinių rankšluosčių perdirbimo dėžė vonios kambariuose).
 • Neseniai pastatytomis komposto dėžėmis Toronto biure skatiname perdirbimą ir įsisavinimą.
 • Toronto biure pristatėme naują kavos sistemą su perdirbtomis kompostuojamomis tabletėmis. Tai taip pat padeda skatinti mažiau atliekų, nes kavos nebereikia pirkti kavinėse, o puodelių išmesti.
 • Sumažinome vienkartinių vandens butelių naudojimą – įsigijome daugiau daugkartinių stiklinių, vandens ąsočių, daugkartinių indų ir stalo įrankių.

BENDRUOMENĖ

Šiemet užbaigėme 10 metų partnerystę (2010–2020 m.) su Esekso regiono apsaugos tarnyba, siekiant atkurti daugiau kaip 120 hektarų buvusio Karolinijos miško Vindzoro rajone ir kompensuoti medienos pluošto suvartojimą.

Produktų kokybė ir sauga

Nuo 1922 m. gaminame produktus taip, kaip jie ir turėtų būti gaminami – derindami pažangų mokslą su kokybiškais ingredientais ir gamindami pagal kruopščius, farmacijos lygio standartus. „Jamieson“ ne kartą išrinktas patikimiausiu Kanados vitaminų ženklu ir neveltui. Sparčiai augančioje rinkoje išsiskiriame savo įsipareigojimu teikti naudotojams grynus, saugius ir efektyvius sveikatos palaikymo sprendimus.

IŠORINIS VALDYMAS

Kanada plačiai pripažinta kaip taikanti vienus iš geriausių natūralių sveikatos produktų reglamentų pasaulyje. Visi Kanadoje parduodami natūralūs sveikatos produktai turi atitikti „Health Canada“ identifikavimo, grynumo, veiksmingumo ir teršalų tikrinimo standartus, o prieš juos parduodant reikia gauti išankstinį patvirtinimą ir NPN (natūralaus produkto numerį). Dėl produktų, kuriuos parduodame už Kanados ribų, glaudžiai bendradarbiaujame su priimančiosios šalies reguliavimo institucijomis, siekdami užtikrinti produktų atitiktį. Visose „JWEL“ platformose turime CFIA (Kanados maisto tikrinimo agentūra), „Health Canada“, FDA (JAV maisto ir vaistų administracija), DEL (Vaistų įsteigimo licencija) ir TGA (Terapeutinių prekių administravimo) licencijas. Taip pat turime kelis produktų kokybės sertifikatus iš tokių organizacijų kaip NSF (Nacionalinis sanitarijos fondas), IFOS (Tarptautiniai žuvų taukų standartai), FOS (Jūros draugas), ISA (Halal) ir „Informed Sport“.

„JAMIESON“ MOKSLINĖ PATARIAMOJI TARYBA

Mūsų mokslinė patariamoji taryba vaidina didelį vaidmenį formuojant „Jamieson“ produktų pasiūlymų ateitį. Tarybą sudaro kruopščiai atrinkti nariai, remiantis ilgalaikiais pasiekimais ir žymia ekspertų ar tyrėjų patirtimi konkrečiose mokslo srityse ir pagrindinėse pramonės srityse, tokiose kaip žolelės, omega mityba, sportinė mityba ir gastroenterologija. Kartu taryba glaudžiai bendradarbiauja su „Jamieson“ inovacijų komanda, dalydamasi įžvalgomis apie pramonę ir suvokimu apie besiformuojančias technologijas kiekvienoje iš savo sričių, kad „Jamieson Wellness“ pralenktų pramonės tendencijas.