360 PURE

„Jamieson“ „360 Pure“ pažadas
„Jamieson“ nuo 1922 m. stengiasi pagerinti žmonių sveikatą ir gerovę.  „360 Pure“ pažadas atspindi „Jamieson“ pasišventimą šiai misijai. Kompanija viršija pramonės standartų reikalavimus, kad produktai būtų saugūs, tyri ir efektyvūs. Tai pažadas sau ir, svarbiausia, Jums.

„360 Pure“ – vien tik aukštos kokybės sudedamosios dalys
Taikydami visapusišką atrankos procesą, kiekvieno produkto gamybos procese „Jamieson“ naudoja tik geriausias sudedamąsias dalis iš aukštos kokybės šaltinių. Sudedamosios dalys pasirenkamos tiek dėl savo sudėties, tiek dėl to, ko jos sudėtyje neturi – kur ir kaip jos buvo užaugintos, nuimtos ir apdorotos. Tai viena iš priežasčių, kodėl ieškodama tinkamų sudedamųjų dalių kompanija apkeliauja visą pasaulį.

„360 Pure“ užtikrina visiška produktų tyrimą
„Jamieson“ žino pasirinktų sudedamųjų dalių kilmę, juos tikrina ir stebi visoje priežiūros grandinėje. Prieš sertifikuodama, tikrina, ar sudedamosiose dalyse nėra kenksmingų medžiagų, pavyzdžiui, sunkiųjų metalų, pesticidų, tirpiklių, mikrobiologinių teršalų ir kt. Kiekviena sudedamoji dalis turi savo dokumentaciją. Kiekvieno parduotuvių lentynas pasiekusio „Jamieson“ produkto sudedamąsias dalis galima atsekti iki pat jų ištakų.

„360 Pure“ – tai aktyvus efektyvumas
Karščio ir vandens poveikis gamybos metu gali pakenkti produkto efektyvumui. „Jamieson“ produktų efektyvumą apsaugo naudodama alkoholio ir tirpiklių sudėtyje neturintį ekstraktą ir sausojo spaudimo formavimo procedūrą. Visos šios priemonės apsaugo nuo atskiedimo ir užteršimo.

„360 Pure“ pagaminta sumaniuoju būdu
Gamybos metu, oro srauto kontrolė neleidžia atsirasti kryžminiam užteršimui. Įranga (svarstyklės, maišyklės, formavimo aparatai, dengimo įranga ir analitiniai prietaisai) kruopščiai nuvaloma. Reguliarios kalibravimo procedūros ir diagnostiniai bandymai užtikrina gamybos įrangos veikimo tikslumą. Apdorojimui naudojamas tyras vanduo. „Jamieson“ nedidelės, griežtai kontroliuojamos gamybos partijos užtikrina, kad Jūs įsigysite šviežius ir efektyviai veikiančius produktus.

„360 Pure“ išskiria „Jamieson“ iš kitų. Tai saugumo, tyrumo ir efektyvumo simbolis, kuriuo galima pasikliauti.


„Jamieson“ kokybė – kanadiečių pasitikėjimas nuo 1922-ųjų

„Jamieson Laboratories“, seniausias ir didžiausias Kanados natūralių vitaminų bei mineralų, koncentruotų maisto papildų, žolelių ir botaninių vaistų gamintojas ir platintojas, švenčia savo 90-ies metų jubiliejų. Per beveik visą amžių bendrovė išsikovojo tvirtą rinkos lyderio poziciją, nuolat siūlydama naujoviškus aukščiausios kokybės, išskirtinai grynus ir saugius produktus. Konkuruojant tarptautinėje rinkoje, kurios pobūdis labai pasikeitė, palyginti su 1922 m., kai „Jamieson“ pradėjo savo veiklą, bendrovei ir toliau tenka stengtis, norint pritraukti naujų ir išlaikyti esamus klientus, kiekvieną dieną įrodinėti, kad jos vitaminai ir natūralūs papildai verti pasitikėjimo. Šio pasitikėjimo pagrindą sudaro „Jamieson“ moderniausios farmacijos laboratorijos Vindsore, Ontarijo valstijoje, ir produktų kūrimas bei gamyba taikant išskirtinę technologiją „360 Pure“. Šią technologiją sudaro mažiausiai 360 mokslinių kontrolės grupių, kokybės užtikrinimo biologinių ir klinikinių tyrimų procedūrų, atliekamų pagal Kanados sveikatos apsaugos patvirtintą Geros gamybos praktikos (GMP) standartą, visuma. „Jamieson“ – sertifikuota farmacijos GMP bendrovė, reguliariai audituojama Kanados sveikatos apsaugos institucijos.

Per visą savo istoriją „Jamieson“ visada buvo natūralios sveikatos priežiūros rinkos pradininkė, teikianti vartotojams novatoriškus produktus, pavyzdžiui, pirmuosius aukščiausio lygio vitaminus potencijai. Jau nuo pat 1922 m. „Jamieson“ ir toliau tvirtai laikosi savo patikimų skiriamųjų ženklų – kokybės, grynumo ir saugumo. 


„Jamieson Laboratories“ produktų kokybę garantuoja dviejų principų laikymasis 

1. Nuo pradžios iki pabaigos – vienoje vietoje.

Tai reiškia, kad „Jamieson“ produktai kuriami ir tobulinami nuosavose bendrovės laboratorijose Kanadoje, taip užtikrinant kokybę ir saugumą. O dauguma kitų gamintojų tik supakuoja kitur nupirktas kapsules ar tabletes. „Jamieson Laboratories“ yra viena iš nedaugelio maisto papildų gamintojų, pati atliekanti tyrimus, gaminanti, pakuojanti produktus ir dar pasirūpinanti jų platinimu. „Jamieson“ produktų receptai yra unikalūs, kuriami ir vystomi nuosavose mokslinių tyrimų laboratorijose Kanadoje. Patyrusi profesionalių chemikų, biochemikų, mikrobiologų bei mitybos specialistų komanda kuria ir tobulina „Jamieson“ produktus ir nuolat kontroliuoja jų kokybę.

2. Gamyba mažomis serijomis.

„Jamieson Laboratories“ perka, laiko žaliavas ir gamina produktus tik mažomis serijomis, taip užtikrinamas jų šviežumas. Pagaminti ir supakuoti produktai tuojau pat išvežami į prekybos sandėlius, iš kur jie netrukus pasiekia vaistinių lentynas. 

Be to:

• „Jamieson Laboratories“ naudoja „sausojo spaudimo“ technologiją, kuri leidžia atsisakyti alkoholio bei kitų cheminių tirpiklių;
• „Jamieson Laboratories“ yra įdiegusi GGP standartus, o tai reiškia, kad gamybos proceso metu taikomi tokie pat griežti reikalavimai, kaip ir gaminant vaistus; 
• „Jamieson Laboratories“ naudoja specialų vandeninį apvalkalą iš išgryninto vandens ir augalinės celiuliozės, kuris pailgina produkto galiojimo laiką, saugo nuo oksidacijos proceso ir leidžia kapsules lengviau nuryti; 
• „Jamieson Laboratories“ sukūrė unikalų tabletavimo metodą, kurio metu nenaudojama jokių cheminių medžiagų ar aukšta temperatūra;
• Bendrovė „Jamieson Laboratories“ neatlieka bandymų su gyvūnais, be to, aktyviai remia organizacijas, skatinančias atsisakyti šios praktikos;
• „Jamieson Laboratories“ naudoja tik natūralias žaliavas. Pati perka ir tiria reikalingas medžiagas, iš kurių gamina produktus. Žaliavos išgaunamos iš švariausių pasaulio vietų: Kanados laukų, Pietų Amerikos miškų, Australijos vandenų; 
• „Jamieson Laboratories“ atlieka griežtą kokybės kontrolę. Mitybinės medžiagos yra labai trapios, jas gali negrįžtamai paveikti karštis ir drėgmė, todėl bendrovės laboratorijose sukuriamos optimalios oro sąlygos. Taip veikliosios medžiagos apsaugomos nuo cheminio ar terminio poveikio. „Jamieson“ laboratorijose akylai stebimas aplinkos sterilumas, taip produktai apsaugomi nuo atsitiktinių teršalų. Visuose gamybos etapuose kruopščiai tikrinamas kiekvienos tabletės veikliųjų medžiagų kiekis bei grynumas.

„Jamieson Laboratories“ didžiuojasi savo produktais, kurdama pasaulinius farmacinio grynumo, efektyvumo ir gamybos vientisumo standartus. Tai moderni farmacijos įmonė, diktuojanti gamybos standartus Kanadoje. Ji garantuoja, kad kiekvienos tabletės ar kapsulės sudėtis 100% atitinka tą veikliųjų medžiagų kiekį, kuris nurodytas etiketėje, ir visiškai atitinka arba viršija Kanados, JAV ir ES farmakopėjos standartus.


„Jamieson“. Naudinga jums. Naudinga planetai 

 Niekas nepaneigs, kad nepaprastai svarbu apsaugoti žmonių sveikatą ir gerovę. 1922 m. pradėjusi savo veiklą bendrovė „Jamieson Laboratories“ savo dėmesį skyrė tobulinti ir kurti geriausius bei pažangiausius produktus, siekdama pakelti visų kanadiečių sveikatos bei išgyvenimo lygį ir tapti viena šios srities lyderių.

Atsakingos įmonės įvaizdis įpareigoja, kad „Jamieson“ verslo praktika būtų etiška ir nuosekli. „Jamieson“ gerbia visas savo darbuotojų ir verslo partnerių teises ir privilegijas, be to, yra įsipareigojusi didinti ilgalaikę bendruomenės, kurioje vysto veiklą, socialinę ir ekonominę gerovę.

Bendrovei „Jamieson“ priklausančios mokslinių tyrimų, plėtros ir kokybės kontrolės laboratorijos yra pažangiausios ir sudėtingiausios vitaminų pramonėje, tačiau „Jamieson“ ir toliau nuolat ieško būdų, kaip galėtų jas dar labiau patobulinti. Taip pat „Jamieson“ deda visas pastangas bendradarbiauti tik su išimtinai progresyviais, mąstančiais partneriais, dirbančiais pagal tokius pat aukštus standartus.

Bendrovės didžiulis noras pagerinti žmonių sveikatą yra natūraliai susijęs su aplinka. „Jamieson“ įgijo reputaciją gamindama produktus tik iš geriausių, tvarių gamtos šaltinių. Jos prioritetas – gamtosauga ir ekologinės pusiausvyros palaikymas. Šiuo metu bendrovė skiria beveik keturis procentus savo metinių pajamų miškams atsodinti ir ekosistemoms bei laukinių gyvūnų rūšims išsaugoti. „Jamieson Laboratories“ prisiima šias pareigas ir tiki, kad bet koks teigiamas veiksmas gali ir turi sukurti gerus pokyčius.

„Jamieson“ pastangos – žmonėms, gyvūnams, visai planetai.


Norėdama padidinti gamybos infrastruktūros ir ekologinės pusiausvyros efektyvumą, „Jamieson Laboratories“ įsipareigojo įgyvendinti šias iniciatyvas: 

• inicijuoti medžių sodinimo iniciatyvą, kompensuojant bendrovės medienos plaušų sunaudojimą per ateinančius 10 metų; 
• gaminant tabletes nenaudoti tirpiklių ir vandens technologijų, bet rinktis „sausojo suspaudimo“ technologijas;
• dalyvauti visų savivaldybių popieriaus ir plastiko atliekų perdirbimo programose, naudojant savuosius Kanados pajėgumus;
• modernizuoti T12 apšvietimo įrangą į T8 aukšto našumo fluorescencinį apšvietimą; 
• mažinti energijos suvartojimą 50 proc., pritaikant išmaniuosius skaitiklių įrenginius;
• išsinuomoti ant stogo įrengiamus saulės energijos kolektorius dviejose gamybos vietose; kiekvienas įrenginys generuoja 500 kW, o kartu – 1000 kW elektros energijos, taip per metus 464 tonomis bus sumažintas anglies dioksido išsiskyrimas, kurio ekvivalentas – pasodinti per metus 36 630 medžių;
• perdirbti medines pavažas, plieno ir plastiko būgnus, liuminescencinio apšvietimo lempas ir baterijas pagal savivaldybių programas; 
• pasitelkti trečiųjų šalių valymo įmones uniformoms plauti aplinkai nekenksmingu būdu;
• papildyti natūralų apželdinimą greta savivaldybių numatytų ir suderintų planų visose gamybos ir platinimo vietose;
• naudoti ekologinius valymo produktus, kai įmanoma.


„Jamieson Laboratories“ pakuotės:

• papildus pakuoja visiškai perdirbamuose plastiko buteliukuose su dangteliais;
• visose prekybos vietose pagal naujausius pramonės standartus naudoja tik mažai lakius organinius junginius (VOC), augalinio pagrindo spaustuvinius dažus; 
• atitinka Miškų valdymo tarybos (FSC) nustatytus standartus dėl susidariusių vartojimo atliekų tvarkymo ir nenaudoja chloro baliklių;
• naudoja perdirbtą ir perdirbamas kartoną – pagal naujausią apskaitą tai sudaro 40 proc. į sąvartyną išvežamų įmonės atliekų;
• įvairiose srityse naudoja perdirbtą ir perdirbamą plastiką (ABS, stireno ir maisto pakuotėms skirtą plastiką), vielą ir skardą; 
• toliau nagrinėja būdus, kaip sumažinti savo medžiagų sąnaudas.

„Jamieson Laboratories“ remia nuoseklią ekologinę praktiką: 

• polistireno puodeliai ir plastikiniai indai buvo pakeisti ilgalaikio naudojimo indais ir stalo reikmenimis;
• įdiegtos visų spausdintuvų kasečių perdirbimo programos; 
• naudoti kompiuteriai perduoti mokykloms; 
• 2001 m. pristatytos vaizdo konferencijos dėl darbuotojų kelionių lėktuvais ir automobiliais mažinimo;
• patogioje vietoje Toronto centre įsikūręs biuras sudaro galimybę daugiau nei 80 proc. darbuotojų vaikščioti ar kasdien naudotis viešuoju transportu.

Skirkite šiek tiek laiko ir pasidomėkite, ką apie „Jamieson“ rašo KANADOS VERSLO APŽVALGA.