„Jamieson“ išskirtinumas

Kodėl darome tai, ką darome?

Bendrovėje „Jamieson“, vitaminų ir maisto papildų bendrovėje Nr. 1 Kanadoje, pirmenybę teikiame darydami tai, kas geriausia ir mūsų klientams, ir produkcijos vartotojams, tiek Kanadoje, tiek už jos ribų.

Mes siekiame užtikrinti, jog visi mūsų klientai turėtų naujausią informaciją, susijusią su mūsų produktų paketu, rinkos tendencijomis, inovatyviais ingredientais bei kokybės užtikrinimo procesais tam, kad rūpindamiesi savo sveikata, vartotojai galėtų teisingai pasirinkti.


Mūsų „360 Pure“ pažadas

„Jamieson“ taiko laiko patikrintą testavimo protokolą - „360 Pure“ (liet. „360 tikras“) - populiariausią rinkoje programą, užtikrinančią, jog „Jamieson“ bendrovė prekiauja tik saugiausiais, veiksmingiausias bei aukščiausios kokybės produktais. „360 Pure“ žymą rasite ant kiekvieno mūsų gaminamo produkto, tiek Kanados, tiek tarptautinėse rinkose. Mūsų „360 Pure“ programa apima visus kokybės, efektyvumo, gamybos bei testavimo aspektus.

360 tikra kokybė

Mūsų naudojami ingredientai sekami, testuojami ir stebimi naudojant griežtą saugojimo procesų grandinę. Prieš sertifikuodami ir naudodami savo gaminiuose, kiekvieną ingredientą patikriname dėl alergenų, veiksmingumo, priemaišų/tyrumo bei užpildų. Tiesą sakant, net po to, kai produktas patenka į parduotuvių lentynas ar vartotojų spinteles, mes galime atsekti kiekvieną ingredientą iki datos, kada jis pateko pas mus ir kokioje siuntoje buvo.

360 tikras veiksmingumas

Mūsų gamybos procesai - tokie kaip minkštųjų kapsulių gamyba ir tablečių gamyba naudojant „sausąjį suspaudimą“ - buvo sukurti siekiant išlaikyti produkto veiksmingumą. Taip pat mes tikriname veiksmingumą iki laikymo termino pabaigos naudodami patikimą stabilumo programą, kuri apima daugiau nei 670 atliekamų tyrimų. Visa tai daroma norint užtikrinti, jog „Jamieson“ prekės ženklu būtų žymimi tik veiksmingiausi gaminiai.

360 tikra gamyba

Mes suprojektavome savo patalpas taip, kad galėtume kontroliuoti oro srautą, užkirsti kelią kryžminei taršai ir užtikrinti tvarumą aplinkosaugos atžvilgiu. Mūsų įranga reguliariai valoma ir kalibruojama siekiant užtikrinti tikslų gamybos procesą. Visose mūsų patalpose naudojamas LED apšvietimas, o ant dviejų savo pastatų stogų įrengėme saulės baterijų plokštes, generuojančias 1000 kW energijos per metus ir kasmet leidžiančias 464 tonomis sumažinti anglies dvideginio gamybą. Mes naudojame tik tuos ingredientus, kurie būtini: natūralios spalvos ir skoniai ir jokių nebūtinų užpildų. Mūsų siuntos atidžiai kontroliuojamos, kad gautumėte šviežiausią, veiksmingiausią ir aukščiausios kokybės gaminį visoje Kanadoje ir visame pasaulyje.

360 tikras testavimas

Kasmet atliekame daugiau nei 250 000 testų, o tai yra vidutiniškai daugiau nei 1000 kasdien. Kiekviename gamybos proceso etape tikriname viską: žaliavas, tūrį, pakavimo komponentus bei gatavus gaminius. Mes testuojame vandens kiekį bei riebaluose tirpstančius vitaminus, mineralus ir riebiųjų rūgščių sudėtį nepakeičiamosiose riebalų rūgštyse bei patvirtiname pailginto atpalaidavimo profilius. Taip pat testuojame kiekvienos žaliavos bei gatavo gaminio saugumą, greitai nustatydami bet kokių mikroorganizmų, sunkiųjų metalų ar pesticidų buvimą. Tirdami naudojant auksinio standarto analitinę bei programinę įrangą (LIMS 6.0), galime greičiau ir tiksliau atlikti daugumą tyrimų, taip užtikrinant greitą patekimą į rinką bei geriausią siūlomą kokybę.


Mūsų kokybės užtikrinimo procesas yra įvairiapusis ir nuolat tobulinamas

Visuomet pradedame nuo kiekvieno ingrediento tyrumo patikrinimo, nepriklausomai nuo to, kur jis išaugintas ar surinktas ir kaip apdorotas. Mes vykdome pažangiausią partnerystę su pasaulinės klasės Gvelfo universitetu Kanadoje atlikdami TRU-ID® DNA testavimą, suteikdami brūkšninius kodus bei išduodami identifikavimo sertifikatus visiems mūsų augaliniams ingredientams.

 

 

Aukšti „Jamieson“ standartai atitinka pasaulinius reglamentus

Mūsų naudojami procesai yra tokie tikslūs ir labai gerbiami, jog mums buvo suteiktas leidimas platinti savo gaminius vienose iš griežčiausiai reglamentuojamų valstybių: Kanadoje ir Australijoje.  
• „Health Canada“ Grupinė licencija bei Vaisto Įvedimo licencija
• „Australian Therapeutic Goods
• Administration“ leidimas
• Bendrai mūsų bendrovė atitinka daugiau nei 40-ties šalių reglamentavimo agentūrų reikalavimus bei visus vietinius ir tarptautinius aplinkosaugos reglamentus.
• „Jamieson“ taip pat laikosi reguliaraus patikrinimų grafiko, Įskaitant pakartotinius kas du metus atliekamus „Health Canada“ vaistų patikrinimus bei dažnus CFIA (angį. Canadian Food Inspection Agency) patikrinimus, įskaitant sėkmingą Saudi FDA (SFDA) atliktą patikrinimą.
• 2016 m. mūsų Rodė esančiame padalinyje iš viso buvo atlikta 11 sėkmingų auditu, paminint keletą tarptautiniu mastu pripažintų institucijų: „Health Canada“, SGS, NSF, UL, „Tęva“, „Alcon“, DSM, UNICEF, „IFANCA“ (angį. Islamic Food and Nutrition Council of America).

Mūsų kontrolės komandai neprilygsta niekas, vien praėjusiais metais ji įregistravo daugiau nei 7000 vartotojų užklausų, o „Health Canada“ institucijoje užregistravo daugiau nei 100 Natūralių sveikatos produktų numerių bei patikrino beveik 1000 „Jamieson“ produktų etikečių vietinėje bei tarptautinėje verslo rinkoje, patvirtindama reglamentų laikymąsi visose šalyse, kiekvienoje produktų kategorijoje. Inovacijų lyderiai: mūsų tyrimų ir plėtros komanda sukūrė daugiau nei 1600 formulių, kurias priderins kiekvienai rinkai, tam, kad galėtų pasiūlyti jums tinkamiausius medžiagų derinius, atitinkančius jūsų vartotojų poreikius.

Vartotojų pasitikėjimas yra mūsų pagrindinis principas ir mūsų verslo pagrindas jau daugiau nei 95 metus! „Jamieson“ atsidavimas kokybei, veiksmingumui bei saugumui leido mums užsitikrinti patikimiausio prekės ženklo Kanadoje poziciją. Kiekvienas mūsų komandos narys šį įsipareigojimą vertina rimtai ir yra pasiryžęs išlaikyti jūsų pasitikėjimą, mūsų bendrovei ir toliau augant, atsinaujinant bei vystantis, siekiant dar geriau atitikti mūsų klientų ir produktų vartotojų poreikius tiek Kanadoje, tiek užjos ribų.


„Jamieson“ kokybė – kanadiečių pasitikėjimas nuo 1922-ųjų

„Jamieson Laboratories“ – seniausias ir didžiausias Kanados maisto papildų gamintojas. Per beveik visą amžių bendrovė išsikovojo tvirtą rinkos lyderio poziciją, nuolat siūlydama naujoviškus aukščiausios kokybės, išskirtinai grynus ir saugius produktus. Šio pasitikėjimo pagrindą sudaro „Jamieson“ moderniausios farmacijos laboratorijos Vindsore, Ontarijo valstijoje, ir produktų kūrimas bei gamyba taikant išskirtinę technologiją „360 Pure“. Šią technologiją sudaro mažiausiai 360 mokslinių kontrolės grupių, kokybės užtikrinimo biologinių ir klinikinių tyrimų procedūrų, atliekamų pagal Kanados sveikatos apsaugos patvirtintą Geros gamybos praktikos (GGP) standartą, visuma. „Jamieson“ – sertifikuota farmacijos GGP bendrovė, reguliariai audituojama Kanados sveikatos apsaugos institucijos.

Visą savo gyvavimo laiką „Jamieson“ buvo natūralios sveikatos priežiūros rinkos pradininkė, teikianti vartotojams novatoriškus produktus. Nuo 1922 m. iki dabar „Jamieson“ ir toliau tvirtai laikosi savo patikimų skiriamųjų ženklų – kokybės, grynumo ir saugumo.


„Jamieson“ produktai kuriami ir tobulinami nuosavose bendrovės laboratorijose Kanadoje, taip užtikrinant kokybę ir saugumą. „Jamieson Laboratories“ yra viena iš nedaugelio maisto papildų gamintojų, pati atliekanti tyrimus, gaminanti, pakuojanti produktus ir dar pasirūpinanti jų platinimu. Unikalūs „Jamieson“ produktų receptai kuriami ir vystomi nuosavose mokslinių tyrimų laboratorijose Kanadoje. Patyrusi profesionalių chemikų, biochemikų, mikrobiologų bei mitybos specialistų komanda kuria ir tobulina „Jamieson“ produktus ir nuolat kontroliuoja jų kokybę.

Moderni farmacijos įmonė „Jamieson Laboratories“ didžiuojasi savo produktais, kurdama ir diktuodama farmacinio grynumo, efektyvumo ir gamybos vientisumo standartus tiek Kanadoje, tiek visame pasaulyje. Ji garantuoja, kad kiekvienos tabletės ar kapsulės sudėtis 100 % sutampa su tuo veikliųjų medžiagų kiekiu, kuris nurodytas etiketėje, ir visiškai atitinka arba viršija Kanados, JAV ir ES farmakopėjos standartus.

Be to:

• „Jamieson Laboratories“ naudoja „sausojo spaudimo“ technologiją, kuri leidžia atsisakyti alkoholio bei kitų cheminių tirpiklių;
• „Jamieson Laboratories“ yra įdiegusi GGP standartus, o tai reiškia, kad gamybos proceso metu taikomi tokie pat griežti reikalavimai, kaip ir gaminant vaistus;
• „Jamieson Laboratories“ naudoja specialų vandeninį apvalkalą iš išgryninto vandens ir augalinės celiuliozės, kuris pailgina produkto galiojimo laiką, saugo nuo oksidacijos proceso ir leidžia kapsules lengviau nuryti;
• „Jamieson Laboratories“ sukūrė unikalų tabletavimo metodą, kurio metu nenaudojama jokių cheminių medžiagų ar aukštos temperatūros;
• bendrovė „Jamieson Laboratories“ neatlieka bandymų su gyvūnais, be to, aktyviai remia organizacijas, skatinančias atsisakyti šios praktikos;
• „Jamieson Laboratories“ atlieka griežtą kokybės kontrolę. Mitybinės medžiagos yra labai trapios, jas gali negrįžtamai paveikti karštis ir drėgmė, todėl bendrovės laboratorijose sukuriamos optimalios oro sąlygos. Taip veikliosios medžiagos apsaugomos nuo cheminio ar terminio poveikio. „Jamieson“ laboratorijose akylai stebimas aplinkos sterilumas, kad produktai būtų apsaugomi nuo atsitiktinių teršalų. Visuose gamybos etapuose kruopščiai tikrinamas kiekvienos tabletės veikliųjų medžiagų kiekis bei grynumas.


„Jamieson“. Naudinga jums. Naudinga planetai

• Atliekant kasdienes veiklos operacijas, optimizuojamas tvarių medžiagų – popieriaus, rašalo ir pakuočių – naudojimas.
• „Jamieson Forest“ – tai 10 metų trunkanti partnerystė, kurios tikslas – siekis atsodinti daugiau kaip 120 akrų didžiojoje Vindsoro teritorijos dalyje buvusio Carolinian miško. Taip „Jamieson“ nori kompensuoti gamtai už tai, kad naudoja medienos pluoštą.
• „Jamieson Trees“ yra kasmetė vieša kolektyvinė medžių sodinimo iniciatyva, kurios metu Kanados bendruomenės pasodina daugiau kaip 25 000 naujų medžių.
• 2011 m. Vindsoro gamykloje įrengus saulės kolektorius, į aplinką kasmet neišmetama 330 tonų šiltnamio efektą sukeliančių dujų.


„Jamieson“ pastangos – žmonėms, gyvūnams ir visai Žemei

Norėdama padidinti gamybos infrastruktūros ir ekologinės pusiausvyros efektyvumą, „Jamieson Laboratories“ įsipareigojo įgyvendinti šias iniciatyvas:
• inicijuoti medžių sodinimo akciją ir per ateinančius 10 metų kompensuoti tai, kad bendrovė naudoja medienos pluoštą;
• gaminant tabletes nenaudoti tirpiklių ir vandens technologijų, bet rinktis „sausojo suspaudimo“ metodus;
• dalyvauti visų savivaldybių popieriaus ir plastiko atliekų perdirbimo programose, naudojant savuosius Kanados pajėgumus;
• modernizuoti T12 apšvietimo įrangą į T8 didelio našumo fluorescencinį apšvietimą;
• 50 % sumažinti energijos suvartojimą, pritaikant išmaniuosius skaitiklių įrenginius;
• dviem gamybos vietoms išnuomoti ant stogo įrengiamus saulės energijos kolektorius: kiekvienas įrenginys generuoja po 500 kW, o kartu – 1000 kW elektros energijos, taip per metus 464 tonomis bus sumažintas anglies dioksido išsiskyrimas, kurio ekvivalentas – per metus pasodinti 36 630 medžių;
• perdirbti medines pavažas, plieno ir plastiko būgnus, liuminescencinio apšvietimo lempas ir baterijas pagal savivaldybių programas;
• pasitelkti trečiųjų šalių valymo įmones uniformoms skalbti aplinkai nekenksmingu būdu;
• papildyti natūralų apželdinimą greta savivaldybių numatytų ir suderintų planų visose gamybos ir platinimo vietose;
• naudoti ekologinius valymo produktus, kai įmanoma. .


Apie „Jamieson Laboratories“ pakuotes:

• papildai pakuojami visiškai perdirbamuose plastikiniuose buteliukuose su dangteliais;
• visose prekybos vietose pagal naujausius pramonės standartus naudojami tik mažai lakūs organiniai junginiai (VOC), augalinio pagrindo spaustuviniai dažai;
• pakuotės atitinka Miškų valdymo tarybos (FSC) nustatytus standartus dėl susidariusių vartojimo atliekų tvarkymo, jas gaminant nenaudojama chloro baliklių;
• naudojamas perdirbtas ir perdirbamas kartonas – pagal naujausią apskaitą tai sudaro 40 % į sąvartyną išvežamų įmonės atliekų;
• įvairiose srityse naudojamas perdirbtas ir perdirbamas plastikas (ABS, stireno ir maisto pakuotėms skirtas plastikas), viela ir skarda;
• toliau nagrinėjami būdai, kaip sumažinti savo medžiagų sąnaudas.

„Jamieson Laboratories“ remia nuoseklią ekologinę praktiką:

• polistireno puodeliai ir plastikiniai indai buvo pakeisti ilgalaikio naudojimo indais ir stalo reikmenimis;
• įdiegtos visų spausdintuvų kasečių perdirbimo programos;
• naudoti kompiuteriai perduoti mokykloms;
• 2001 m. pristatytos vaizdo konferencijos dėl darbuotojų kelionių lėktuvais ir automobiliais mažinimo;
• patogioje vietoje Toronto centre įsikūręs biuras sudaro galimybę daugiau nei 80 % darbuotojų vaikščioti ar kasdien naudotis viešuoju transportu.

Skirkite šiek tiek laiko ir pasidomėkite, ką apie „Jamieson“ rašo KANADOS VERSLO APŽVALGA.